Bitwa o widzów programów sportowych powraca

Sport, główny bohater widowni telewizyjnej
Sport, główny bohater widowni telewizyjnej
Styczeń 3, 2020
Show all
Bitwa o widzów programów sportowych powraca

Ale nikt nie może nie zauważyć, że piłka nożna jest prawdziwym motorem wiadomości sportowych i specjalistycznych wiadomości z tej dziedziny. Początek sezonu 2017/2018 ze sporem o Superpuchar Europy najpierw i z Hiszpanią po wznowił walkę o widownię wśród głównych programów tego sektora w telewizji.Stopniowo tytuły powracają na swoje miejsca, a kurs staje się jednym z najciekawszych w tej walce, które wspierają programy takie jak sport cztery (cztery), gracze (laSexta) lub Gol (Gol) w otwartym i minutowym #0: Codzienny informacyjny (Movistar#0+) w płatnościach. Przyjrzymy się wiadomościom i datom powrotu każdego z nich przed sezonem 2017/2018, który zdecydowanie rozpoczyna się w ten weekend wraz z rozpoczęciem Ligi.

Ranking programów sportowychRanking programów sportowych

Manu Carreño zakończył swój urlop w tym tygodniu, aby przejąć Łańcuch Stringer być, a także ponownie przejąć stery edycji pulpitu sportu cztery. W tym sezonie będzie to ku zaskoczeniu wielu, jak para Juanma Castaño (który wraca do meczu Cope w niedzielę), chociaż na razie zaprezentowali tylko dwie edycje razem na czas z okazji Superpucharu Hiszpanii, który wyemitował Mediaset.

Oczekuje się, że w ciągu najbliższych kilku tygodni wszystkie zmiany, które wprowadza w tym sezonie Sport cztery i wreszcie premierę jako „oficjalna” para kasztan i Carreño. Ponadto odbędzie się transfer Nico Abada do Telecinco information 15: 00 godzin i przyjazd Pablo Pinto w Weekend Four wraz z Luisem Garcią. O ile to wszystko się dzieje, Manu Carreño w ciągu ostatnich kilku dni pilnie tweetował wszystkie rekordy publiczności zebrane przez Sport cztery, co nie jest powszechnie akceptowane w vallisoletano, który zwykle nie używa swojego profilu w tej sieci społecznościowej.Od wtorku Jesús Gallego przejął stery El golaso de Gol, aby dać początek drugiemu sezonowi-pierwszy rozpoczął się w lutym, więc nie był kompletnym-informacyjnym celem sportowym. Dziennikarz powrócił również do godziny 25 sportu (sieć być) w poniedziałek i spodziewa się powrotu Manolo Lamy, który nastąpi w najbliższych dniach.

Jak niedawno sprawdziliśmy Gol Gol udało się ustalić wierne nagrania publiczności nawet w lecie, coś nie jest łatwe dla bardzo młodego formatu, który ma upośledzenie transmisji W Sieci tematycznej Freeview. W tym przypadku obaj prelegenci mają szeroką aktywność na Twitterze (szczególnie galicyjskim) i zazwyczaj wysyłają posty w mediach społecznościowych dotyczące publiczności serialu.Josep Pedrerol rozpoczął na początku miesiąca nowy sezon graczy w laSexta i Chiringuito de graczy w Mega. Prezenter powrócił do stołu drugiej sieci Atresmedia, aby walczyć o kolejny sezon przeciwko sportowi four i gola, a nocą bar plażowy graczy robi to z programami radiowymi. Pedrerol jest również kolejnym z profesjonalistów, którzy wyróżniają się na co dzień danymi odbiorców swoich przestrzeni.

Telewizja darmowa a płatna

W sferze płatnej telewizji-tutaj widzowie nie mogą się równać-Dani Garrido i Joseba Larranjaga spotykają się z widzami #0 w najbliższy czwartek 17 sierpnia, choć będą spotykać się tylko w poniedziałki i piątki. Od godziny 14: 00 minuta #0: codzienne informacje zwrócą wszystkie wiadomości sportowe abonentom Movistar+, a we wtorki, środy i czwartki zrobią to tylko z Garrido jako prezenterem. Jego powrót następuje po przebudowie, która została wykonana przez platformę Telefonica w odniesieniu do jego oferty sportowej i która znajduje się pod znakiem minuty #0. Z pierwszym dniem roboczym w roku powinieneś spojrzeć wstecz i zbadać w niektórych szczegółach, jak 2018 minął w liczbach. Zimne liczby widzów w środowisku takim jak telewizja. I choć może się wydawać, że krajobraz telewizyjny się zmienia, są rzeczy, które się nie zmieniają, jak fakt, że piłka nożna jest, kolejny rok, tym, co najbardziej porusza się w Hiszpanii.

Stąd z pięćdziesięciu najpopularniejszych programów telewizyjnych w 2018 roku, 47 (co wkrótce zostanie powiedziane) to piłka nożna, niezależnie od tego, czy są to mecze piłkarskie, czy mecze przedsprzedażne. Z absolutnym bohaterem: Rosja 2018.W roku, w którym odbyły się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, nic dziwnego, że transmisje tego cope Championship mają prawie połowę rankingu 50 najpopularniejszych audycji w Hiszpanii. Oczywiście, tutaj mamy do czynienia z pułapką liczenia jako „transmisji” części jednej partii.

Komentarze są wyłączone.