„Królewska” i „czwarta władza” chwycił siedmiu nagród „Złoty Jameson przysłony”

Czy internet wygra z telewizja?
Czy internet wygra z telewizja?
Wrzesień 25, 2015
Show all
"Królewska" i "czwarta władza" chwycił siedmiu nagród "Złoty Jameson przysłony"

Drugi rok z rzędu widzowie utożsamiali szereg jak najlepiej na powietrze. Pokaz „Królowie nocy” i „czwarta władza” zdobył siedem nagród na drugiej dorocznej nagrody „Jameson Złoty przysłony”, które przyznawane są na podstawie wyników głosowania widzów i jury, składające się z krytyków i dziennikarzy. Siedem nagród, które zdobyli krajowej telewizji w jednej z najbardziej prestiżowych nagród filmowych w kraju w zeszłym roku.

I dwie główne nagrody – dla widzów swoje ulubione serii i najlepszych serii jury, poszedł w serii, produkcji bułgarskiej telewizji. Zjawisko „pod przykrywką”, który był hitem wśród widzów na wielu kontynentach, kategorycznie zdobył największą ilość głosów od widzów i-drugi rok z rzędu-to ich ulubiony serial. Thriller polityczny „czwarta władza”, która wykazała związek między władzą, MEDIA i usługi z najlepszych serii w ocenie jury.

„Uznanie publiczności i profesjonalnego jury-to ważne, bo to dzieje się w momencie, który powinien chronić od zasady tworzenia drugiego sezonu” czwartej władzy „piątego sezonu” pod przykrywką”. TV jest liderem w produkcji serii, ale jest to ważne dla sukcesu nam się w przyszłości silnej konkurencji. Mam nadzieję, że Nadawca reklamy, aby wejść w następny sezon w aktywny produkcji, co doprowadzi do globalnego rynku treści dla seriali. Na zainteresowanie widza i rozwój bułgarskiego rynku” – powiedział dyrektor programu BNT1 i producent.

Marian Vylev, co czyni go jednym z najjaśniejszych i najbardziej pamiętnych ról haka w „pod przykrywką” został zdefiniowany publiczności jako „zły chłopiec”. Najbardziej pamiętny wiersz na bułgarskim serialu „pod przykrywką” – „dużo zdrajców, bracie”.

Jak najlepiej opowieść odbiorców narracji określa nagłe zakończenie wojny między komisarzem Władimir Popow i Jarrah gangster. Ich wybuchowe zakończył związek ze śmiercią Piotra Tudzharov, który został zastrzelony znaki na grobie jego trupa córka.

Ekscytujące pościgi zespół Petera Tudzharov ulicach inspektor Popow. Czwarty sezon serialu Włas zdobył największą liczbę głosów w kategorii „Najlepsza scena akcji”. „Kino dobrze nakręcone, wiele dobrych opowieści”, – powiedział Wiktor, dyrektor „pod przykryciem” w odbiorze nagród dla produkcji.

Pod przykrywką została ustalona publiczność, jak otwarcie w zeszłym roku w telewizji. „Ivaylo otwieranie z jego debiutanckiego filmu „Numer 1”, Co otworzyło drogę do ostatecznego rozwiązania-show” wykazały historia o bohaterze-wybór „pod przykrywką” Puncheva, szef „studia wyświetlacza.”

Na ceremonii, która została uhonorowana nagrodą jury „czwartej władzy” dyrektor i obsady Atanas Atanasov i Nastia. „To z serii telewizja publiczna której zaczęła się dyskusja o konieczności silnej i bezstronnego dziennikarstwa w anonimowych miejscach, żółte dzienniki i kluby w MEDIACH, powodzie, i pracy naszego społeczeństwa” – powiedział producent wykonawczy serialu Nayo Titzin.

Komentarze są wyłączone.