Jakie kanały telewizyjne powinny oglądać dzieci ?

Czy internet wygra z telewizja?
Czy internet wygra z telewizja?
Wrzesień 25, 2015
Show all
Jakie kanały telewizyjne powinny oglądać dzieci ?

Określić, ile Telewizor powinny oglądać dzieci-to jedno z pytań, które najbardziej kontrowersyjny, może powodować, bo jak zabawa, że może być dla małych dzieci, aby zatrzymać patrząc na ekran. Niektórzy ludzie chronią pomysł zakazania pewno, że małe w domu, oglądać Telewizję, podczas gdy inne pozwalają swoim dzieciom, zajmowali się z filmów, seriali i kreskówek cały czas, co chcą. Jednak, jak większość rzeczy w życiu, równowaga to klucz podstawowy, aby określić, co należy lub nie należy zezwolić w stosunku do tego, co dotyczy ograniczenia w czasie od telewizji, które oglądają dzieci. Wiele badań wskazuje na to, że dziecko, które zauważa wiele TV w dzień, bardziej prawdopodobne cierpieć od problemów otyłości, niż te, które to robią w krótszym czasie.

telewizja

Jest to związane z tym, że programy telewizyjne dotrzeć można zastąpić niektóre rodzaje aktywnego wypoczynku, związane z ruchem. Ponadto, niektórzy rodzice pozwalają swoje małe jedz, kiedy oglądaj swoje ulubione programy, co stwarza, że dziecko znacznie więcej, niż jest zalecane, tworząc w ten sposób problem wagi dzieci. Jakie ustawienie jest zalecane podczas Telewizor dla dziecka?

Kanały stworzone dla dzieci

Średnia liczba godzin, które ogląda dziecko Telewizor znajduje się od 4 do 6 godzin dziennie, co podwaja, a nawet troi zalecenia codziennie w zaledwie 2 godziny dziennie. Jednak, ile musi być dziecko przed telewizorem będzie również zależeć od wieku. Kanały telewizyjne Do 18 miesięcy, eksperci zalecają, że twoje dziecko nie widziałem żadnych programów telewizyjnych, ponieważ może to spowodować uzależnienie od telewizora, że będzie o wiele trudniej jest kontrolować. Ze swojej strony, u dzieci od dwóch lat, nie powinien przekraczać dwóch godzin, zalecane przez specjalistów w tej dziedzinie. Wybierz programy, Które dziecko widzi dwóch godzin w telewizji, nie oznacza, że można wyświetlić dowolny typ programowania. Trzeba estimules oglądać programy w grupach wiekowych, które będą miały pozytywny wpływ na rozwój jego wyobraźni i uczenia się. Istnieje kilka rodzajów programów edukacyjnych, a także wiele kanałów poświęconych dzieci, które oferują alternatywne dla wszystkich grup wiekowych. Określa programy, które zapewniają poznawczego uczenia się i stymulują umiejętności swojego dziecka. Gdy skończysz swój ulubiony program, należy zachęcać go do wykonania innej operacji, to zabierz z dala od telewizora, w ten sposób można upewnić się, że nie przekracza limit godzin bez żadnych dramatów.

Usiądź oglądać Telewizję z dziecka, Wziąć czas oglądać Telewizję razem z twój maluch może pomóc aclares wszystkie wątpliwości, które ma o temacie programu. Ponadto, jest to okazja dla ciebie cerciores, kanały nie przekraczając limit czasu i upewnić się, że to, co widzisz. Badania wskazują na to, że siedzieć przed telewizorem z twojego dziecka i dzielić z nim to czas relaksu, a widzą programu edukacyjnego pozwoli zwiększyć jego potencjał intelektualny. To właśnie dlatego, że można w recepcji, jak i przyczynić się do identyfikacji lekcje, programy, którą widzą razem. Telewizja może być doskonałym narzędziem edukacyjnym i potężnym motywatorem. Wzmacnia znajomość programów telewizyjnych, Jeśli twoje dziecko lubi programy, co stymuluje uczyć się liter alfabetu, można wykonać z nim inne rodzaje działalności, które stymulowane by potwierdzić znajomość. W ten sposób można wykorzystać zalety każdego z rodzajów działalności, co sprawia, że twoje dziecko, i które są związane z jego programem korzystne. Pamiętaj, że klucz, aby twoje dziecko Telewizor bez szkody dla zdrowia, – osiągnięcie równowagi czas, który dziecko spędza przed telewizorem, z których wykonuje ćwiczenia fizyczne.

Komentarze są wyłączone.